|
 Wachtwoord verplicht na slaapstand
Gebruikt u een Vista computer met meerdere personen en past u de slaapstand regelmatig toe, dan is het misschien een goed idee om gebruikers te verplichten een wachtwoord in te vullen als de computer uit slaapstand wordt gehaald. Moeilijk? Helemaal niet!
Ga naar Start > Configuratiescherm dat voor de gelegenheid in klassieke weergave staat. In het Configuratiescherm dubbelklikt u op Energiebeheer
 Energiebeheer openen
In het dialoogvenster dat volgt klikt u in het linkergedeelte op de link: Wachtwoord vereisen bij uit slaapstand komen.
 Wachtwoord vereisen bij uit slaapstand komen
Bij het volgende dialoogvenster plaatst u dan een bolletje bij: Een wachtwoord vereisen(aanbevolen). Is deze optie niet aanklikbaar, dan moet u even een omweg maken. Klik op de link: Instellingen wijzigen die momenteel niet beschikbaar zijn.
 Instellingen wijzigen die momenteel niet beschikbaar zijn
Klik op Doorgaan en daarna kunt u wel een bolletje plaatsen. Bevestig de wijzigingen door op de knop Wijzigingen opslaan te klikken en klaar bent u!
 Een wachtwoord vereisen
Succes
Er heeft nog niemand een reactie geplaatst op dit artikel. |