Kolommen wisselen in Windows Verkenner.
|
|
|
|
Windows Vista -
Wist je dat
|
|
 Positie kolommen wijzigen
Gebruikt u de detail weergave in Windows Verkenner dat weet u dat de informatie weergegeven wordt in kolommen. Bij standaardinstelling staat de bestandsnaam in de eerste kolom, genomen op, in de 2 de kolom etc. Misschien ziet u deze volgorde liever anders, en vindt u bijvoorbeeld de bestandsgrootte interessanter. Dat kan met een simpele truc.
Open Windows Verkenner (Windows toets + E) en ga naar Beeld en verplaats de schuifbalk naar Details.
 Beeldweergave op Detail
Alle informatie van de mappen en bestanden worden netjes weergegeven in kolommen met in de eerste kolom de bestandsnaam.
 Kolommen bij standaardinstellingen
Wilt u de kolommen van plaats wisselen volstaat om de muisaanwijzer op de kop van een kolom te plaatsen. Houdt de linkermuisknop ingedrukt en sleep de kolom vervolgens naar de gewenste positie.
 Positie kolommen wijzigen
Klaar!
Succes
Er heeft nog niemand een reactie geplaatst op dit artikel. |