|
 Windows Messenger verwijderen.
Als er 1 Windows onderdeel is dat echt overbodig geworden is op een computer, is het wel Windows Messenger. Als u Windows Live messenger (niet verwarren alstublieft), Skype of Yahoo messenger gebruikt tenminste. Windows Messenger is al jaren niet meer aangepast door de mensen van Microsoft maar wordt nog steeds standaard mee geïnstalleerd.
Windows Messenger verwijderen via Configuratiescherm > Software > Windows onderdelen toevoegen of verwijderen volstaat vaak niet. Het gebeurt meer dan eens dat na een herstart Windows Messenger doodleuk terug aanwezig is. Maar PC Leek zou PC Leek niet zijn als we daar geen oplossing voor vonden.
Om te beginnen verwijdert u Windows Messenger zoals beschreven in de inleiding. Ga naar Start > Configuratiescherm > Software > Windows onderdelen toevoegen of verwijderen en haal het vinkje weg bij Windows Messenger en klik op Volgende.
 Messenger verwijderen via Configuratiescherm.
Windows start met het verwijderen van Windows Messenger. Na enkele seconden is de taak afgerond en klikt u op Voltooien.
 Verwijderen voltooien.
De eerste stap voor het volledig verwijderen is klaar. Maar Windows Messenger zit diep in Windows XP geworteld. U doet er dan ook best aan de volgende stap uit te voeren zodat u er definitief van verlost bent.
Om dit te doen gaat u naar Start > Uitvoeren. En typ in het dialoogvenster het volgende commando:
RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection%windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove
Druk op Enter.
 Windows Messenger verwijderen via commando.
Als er gevraagd wordt de computer te herstarten, doet u dat. Is dat niet zo, hoeft u verder niks te doen. Windows Messenger is definitief naar de eeuwige jachtvelden verbannen.
Succes
Naar bovenEr is 2 keer gereageerd op dit artikel 1. Windows messenger verwijderen. FIRMIN, Registered Had me dit ook al afgevraagd,maar kon er ook géén pasklaar antwoord op vinden! Een echte goede Pc-leek supertip!! ![[smiley=happy]](http://www.pcleek.com/components/com_jreactions/custom/templates/simple/smileys/smiley_happy.gif) 2. Sweet! nomennescio, Registered De eerste stap had ik al gedaan, maar de tweede kende ik nog niet. Sweet! ![[smiley=happy]](http://www.pcleek.com/components/com_jreactions/custom/templates/simple/smileys/smiley_happy.gif) |