zondag, oktober 01, 2023

Clock IconMet ClockX tovert u een klok op het Bureaublad waarvan u kan het uiterlijk volledig aanpassen van horloge tot staanklok, bovendien kan u de klok transparant te maken waardoor ze niet in de weg staat van geopende programma’s!

U hebt zo van die programma’s waarvan u denkt, heb ik dit echt wel nodig? Soms is het antwoord ronduit nee! En soms is het antwoord nee….., maar is het programma toch dermate leuk dat het alsnog de moeite loont. Wel ClockX is zo een hebbedingetje

ClocX: Mooie en nuttige klok op het Bureaublad

  • ClocX kan u hier downloaden. Na het downloaden kan u uiteraard starten met de installatieprocedure, welke vrij eenvoudig en vlot verloopt. Kies de juiste taal (Nederlands zit er ook tussen) en overloop de gangbare opties.
  • Nadat het programma geïnstalleerd is kan je het bereiken via de snelkoppeling op het Bureaublad (als je deze optie aangevinkt had tijdens het installeren) of via Start > Alle programma’s > ClocX. De recentste versie van ClocX nestelt zich eveneens in het systeemvak waardoor de opties ook bereikbaar zijn via deze weg.

Clocx 1

ClocX: De belangrijkste instellingen.

Onder het tabblad Algemeen kunt u onder andere:
  1. Transparantie aanpassen (enkel voor XP).
  2. Mouse-over transparantie
  3. Klok altijd op voorgrond weergeven.
  4. Klok onverplaatsbaar maken.
  5. Taal instellen.
  6. Aangeven wanneer Clocx moet opstarten (aanmelden-opstarten).

Clocx Instellingen 1

Onder het tabblad Beeld kunt u dan weer:

  1. Het model en type kiezen. geloof ons vrij, het zijn er heel wat en er zitten echt leuke bij.
  2. Voormiddag of namiddag laten weergeven
  3. Datum laten weergeven
  4. Secondenwijzer tonen/uitschakelen.
  5. Formaat van de klok aanpassen (vinkje plaatsen).

Clocx Beeldinstellingen 1

Bij het tabbladTime Zones kunt u eventueel de tijdzone instellen.

Clocx voorziet ook enkele leuke functies zoals een kalender en een alarm. Deze functies zijn bereikbaar door met rechts op Clocx te klikken.

Clocx Alarmen

ClockX lijkt dan misschien wel een nutteloos gadget, maar u kan er wel heel erg leuke dingen mee doen!

op de website van de ontwikkelaars kunt u bovendien nog extra modelletjes (klokken) downloaden.

Extra Pakketten Downloaden

Op de website van Clocx is er nergens sprake van Windows 7 of Windows 8. Wel we kunnen u vertellen dat we zonder problemen Clocx geinstalleerd hebben op onze Windows 8.1 (64-bit) computer.

 

Recente Reacties

  • Peter B. zei Meer
    Jammer maar begrijpelijk, dikke merci voor alles Love

  • Blauwmutske zei Meer
    20 jaar geleden. dat waren nog eens spannende tijden!!! Super dat jullie zolang een helpende hand...
  • Theo zei Meer
    Ik wilde al die andere mappen er niet bij hebben. Deze is heel waardevol en er is geen andere manier...
  • Theo zei Meer
    JW Schreef:
    Sleep hem naar ''snelle toegang'', en zet ''alle mappen weergeven'' weer uit, en het is weer zoals...