Met internet Explorer is het mogelijk om razendsnel een link of pagina te verzenden via het standaard ingestelde e-mailprogramma.
Als u tijdens het surfen plots op een een website komt waarvan u denkt," Hey! dat lijkt me wel interessant voor persoon A of B" dan hoeft u de browser helemaal niet te sluiten, noch het e-mailprogramma te openen om de koppeling (link) te verzenden. Maar vooraleer het zover is moet u wel een kleine aanpassing doorvoeren in Internet Explorer.
Internet Explorer: Snel een link of webpagina verzenden
Als u plannen hebt om regelmatig een link te verzenden (mailen) met Internet Explorer, zorgt er eerst voor dat de opdrachtbalk zichtbaar wordt.
- Klik met rechts ergens op een lege plaats in de Menubalk en klik op: Opdrachtbalk.
De Opdrachtbalk verschijnt onder de Menubalk.
- Om een link (koppeling) of webpagina te verzenden via mail, klikt u in de opdrachtbalk op Pagina.
- In het menu kiest u vervolgens voor:
- Pagina per e-mail verzenden
- Koppeling per e-mail verzenden.
Van zodra u één van de 2 beschikbare opties aanklikt, opent uw standaard e-mailprogramma met in het bericht de link of pagina. Enkel nog de geadresseerde invullen en verzenden maar.