Bij standaardinstellingen (daar gaan we weer) zal Windows de prullenbak niet tonen in Windows Verkenner. Wilt u dat wel? Lees dan deze tip.
Voor computergebruikers die graag (of de gewoonte hadden) bestanden vanuit Windows Verkenner naar de prullenbak te slepen, kan het vervelend zijn dat Windows de prullenbak niet toont. Maar geen nood! Met welgeteld 1 muisklik zal Windows de prullenbak wel tonen.
Prullenbak tonen in Windows Verkenner:
- Als u Windows Verkenner opent (Windows toets + E), merkt u dat er nergens een spoor van de prullenbak terug te vinden is in de linker kolom zoals u kan zien in onderstaande schermafdruk.
Wilt u dat Windows de prullenbak wel toont?
- Klik dan met rechts ergens op een lege plaats in de linker kolom van Windows Verkenner en plaats een vinkje bij: Alle mappen weergeven.
- Klaar! Daar is de prullenbak weer!
Succes!